Home

Uzvičnik esej Diploma piešťansky pohár 2019 Mentalno Linija stranice kockanje

Piešťanský denník

Slovenský pohár vyvrcholí v Piešťanoch! - Piešťanské čajky

Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany - oficiálna stránka školy -  Priatelia, školy, študenti - prosím zdieľajte! Hotelová akadémia Ľudovíta  Witnera Piešťany aj v roku 2019 organizuje dňa 16.04.2019 medzinárodnú  súťaž PIEŠŤANSKÝ POHÁR
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany - oficiálna stránka školy - Priatelia, školy, študenti - prosím zdieľajte! Hotelová akadémia Ľudovíta Witnera Piešťany aj v roku 2019 organizuje dňa 16.04.2019 medzinárodnú súťaž PIEŠŤANSKÝ POHÁR

Pohár ŽiWELL 0,3l • ŽiWELL Craft Beer Shop

Piešťany získali domáci pohár, vo finále zdolali B. Bystricu 82:57

Odpadkový kôš gymnasta nevšimol si basketbal piešťany Repasta sa pomýlili  zbierka
Odpadkový kôš gymnasta nevšimol si basketbal piešťany Repasta sa pomýlili zbierka

Levickí Patrioti prvýkrát získal Slovenský pohár, vo finále porazili BK  Inter Bratislava - SITA.sk
Levickí Patrioti prvýkrát získal Slovenský pohár, vo finále porazili BK Inter Bratislava - SITA.sk

Federálny pohár v basketbale žien budú hostiť Piešťany, na zápasy pustia aj  určitý počet divákov - SITA.sk
Federálny pohár v basketbale žien budú hostiť Piešťany, na zápasy pustia aj určitý počet divákov - SITA.sk

Asociácia športových klubov Piešťany - Prvé úspešné preteky Piešťanského  plaveckého klubu
Asociácia športových klubov Piešťany - Prvé úspešné preteky Piešťanského plaveckého klubu

Slovenský pohár žien - Oficiálna stránka mesta Piešťany

Nebolo to také jednoduché, hovorí tréner Piešťan po vysokom víťazstve nad  Banskou Bystricou
Nebolo to také jednoduché, hovorí tréner Piešťan po vysokom víťazstve nad Banskou Bystricou

Piešťanské čajky čaká ďalšia výzva. Na domácej palubovke budú hostiť finále  Slovenského pohára
Piešťanské čajky čaká ďalšia výzva. Na domácej palubovke budú hostiť finále Slovenského pohára

Putovný pohár Ľudovíta Wintera zostal doma | Z Piešťan

Piešťanské informačné centrum - Slovenský pohár v zimnom plávaní - 2. kolo

Vodné pólo – Slovenský pohár: Piešťany obsadili štvrté miesto | Z Piešťan

Piešťanské informačné centrum - Slovenský pohár silných mužov 2019

Basketbalistky MBK Ružomberok vo finále Slovenského pohára porazili  Piešťanské Čajky - SITA.sk
Basketbalistky MBK Ružomberok vo finále Slovenského pohára porazili Piešťanské Čajky - SITA.sk

Futbal: Piešťanci dnes v pohári proti Jacovciam – pnky.sk

HK Havrani - Piešťanskí Havrani pokračovali žiackymi a dorasteneckými  súťažami. Odohrali krajský pohár.
HK Havrani - Piešťanskí Havrani pokračovali žiackymi a dorasteneckými súťažami. Odohrali krajský pohár.

Hokej: Piešťany hostia najväčšie svetové hokejové talenty – pnky.sk